Blog

Pırlanta Zümrüt Küpeler

Zumrut Kupe

Her zaman zarafet dolu, hoş ve estetik bir görünüme sahip olmak isteyen bayanların en sevdikleri aksesuar ürünlerinden biri, küpelerdir. Her tarza ve tercihe göre tasarımı yapılan bu küpeleri birçok farklı giyim seçeneğiyle kombin etmek mümkündür.

Üretimi yapılan küpe çeşitleri arasında özellikle pırlanta zümrüt küpeler kendisini özgü göz alıcı yapısıyla daima öne çıkıyorlar. Bu oldukça hoş ve güzel küpeleri birçok farklı ortamda kullanmak mümkün olabiliyor.

Bazı özel davetler veya buna benzer ortamlar bu küpelerin en iyi şekilde kullanılabileceği alanlardan bazılarıdır. Yine bunun yanı sıra pırlanta zümrüt tasarımlı küpeler istenirse rahatlıkla günlük yaşamda da en iyi memnuniyetle daima kullanılabilir.

Pırlanta Zümrüt Küpe Modelleri

Pırlanta zümrüt şeklinde üretilen güzel görünümlü küpeler, modelleri bakımdan oldukça farklı seçeneklere ayrılabiliyorlar.

  • 3,12 gram karat pırlantalı 0,44 zümrüt küpeler,
  • 3,81 gram karat pırlantalı 0,81 zümrüt küpeler,
  • Altın yeşil sarı 18 ayar, 382 gram zümrüt küpeler,
  • 1,08 karat pırlanta tasarımlı zümrüt küpeler,
  • 1,65 karat pırlantalı 4,92 gram 18 ayar altın beyaz zümrüt küpeler,

Şık görünümlere sahip pırlanta zümrüt küpe modelleri arasında genel olarak bu türde tasarıma sahip ürünleri kolaylıkla online olarak temin edebilirsiniz.

Pırlanta Zümrüt Küpe Fiyatları

Birçok bayanın küpe çeşitleri arasında tercih ettiği pırlanta zümrüt küpelerin fiyatları, çeşitli etkenlere bağlı olarak bir değişkenlik gösterebiliyor. İlgili küpe modelinin hangi renk yapısına sahip olduğu, ayarı ve onun gram ağırlığı gibi unsurlar bu fiyatların belirlenmesinde etken bir rol üstleniyor. Sitemizde uygun fiyatlar ile alabileceğiniz güzel ürünlere yer veriliyor.

Pırlanta Küpe El Yapımı

En güzel takı aksesuarlar ürünlerinden biri olan küpelerin özel el emeği ve işçiliğiyle hazırlanması onu birçok açıdan daha değerli bir hale getiriyor. İstenildiği gibi ölçülerde ürünler bu sayede çok daha kolay şekilde bulunabiliyor. Sitemizde tamamen el yapımı olarak üretilen harika görünümlü ürünlere her zaman yer veriliyor.

Sertifikalı Zümrüt Kesim Pırlanta

Güzel bir aksesuar ürünü olarak temin edilecek pırlanta zümrüt küpelerin bir sertifikaya sahip olması da oldukça önemlidir. Sitemiz üzerinden online şekilde temin edebileceğiniz ürünler sizlere Star Diamond sertifikasına sahip olarak gönderilebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir