Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

1.GİZLİLİK TAAHHÜDÜ VE GÜVENLİK POLİTİKAMIZ NASILDIR?

www.starpirlanta.com.tr‘nin güvenliği dünyaca ünlü web güvenliği kuruluşu olan Comodo tarafından sağlanmaktadır.

2.SSL VE GÜVENLİĞİNİZ

SSL teknolojisi ile, sipariş tamamlanıp ödeme süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi STAR PIRLANTA ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. Internet’te güvenli alışveriş yapmak normal bir restoranda ya da benzin alırken kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir. www.starpirlanta.com.tr‘de kredi kartı numaranız sisteme kaydedilmemekte ve personelimizce bilinmemektedir.

3.STAR PIRLANTA KULLANICI GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ BİLDİRGESİ

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına “cookie” adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

4.KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

www.starpirlanta.com.tr 7 gün 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit Comodo tarafından sağlanan 256 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez. Ayrıca kredi kartları güvenliği için www.starpirlanta.com.tr Güvenlik Departmanı sizler için çalışmaktadır. Sitede tüm bankaların VISA, MASTERCARD kredi kartları geçerlidir. www.starpirlanta.com.tr hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman hiçbir kimseye göstermemiş olursunuz!

5.VERİ GÜVENLİĞİ

www.starpirlanta.com.tr sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat takı alışverişi ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. www.starpirlanta.com.tr kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

6.KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ

www.starpirlanta.com.tr‘de, verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.