Blog

Özel Tasarım Pırlanta Kolye Seçenekleri Star Pırlanta’da!

Pırlanta kolye

Çok uzun zamandır kadınların oldukça beğenerek kullandıkları zamansız güzelliklerden biri olan pırlanta kolyeler bazı durumlarda aşkın ve sevginin, bazı durumlarda başarı ödülünün, bazı durumlardaysa pahalı hediye sevgisinin bir ürünü olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Pek çok modelleme ve pek çok kullanım seçeneği arasından özel tasarım pırlanta kolye tercihleri de heyecan yaratıcı modelleri karşımıza çıkartır.

Az önce de değindiğimiz gibi, pırlantaların zamansız bir güzellikleri vardır. Taşların parlaklığı, boyun bölgesinde sağladıkları estetik duruş, göz alıcı kolye modelleriyle her zaman gerdanınızda gururla taşıyacağınız pırlanta kolyeler hem şekil olarak hem de karat olarak kullanıcılarına farklı seçenekler sunar. İsteğe göre düşük karatlı, isteğe göre yüksek karatlı olarak seçip istediğiniz kolye zinciri uzunluğuyla kullanabileceğiniz özel tasarım pırlanta kolye çeşitleri en sevdiğiniz takınız olacak.

Sadece hediye olarak değil, kendi zevkinize göre beğenip satın alabileceğiniz pırlanta kolyeleri standart modellerin haricinde isteklerinize uygun olarak tasarlatmanız mümkün. Örnek verilecek olursa; ister isminizin ya da özel yaşantınızda çok değer verdiğiniz birinin baş harfi olacak şekilde, çocuğunuzu ya da evcil hayvanınızı temsil eden şekil ve yine isim baş harfi şeklinde, hayatınızda önem teşkil eden bir anınıza ithafen tasarlatacağınız şekillerde ve buna benzer daha pek çok tasarım seçeneğiyle istediğiniz karatta ve boyutta pırlanta kolyeye sahip olabilirsiniz.

Star Pırlanta Farkıyla Kullanacağınız Tasarım Pırlanta Kolyeler

Piyasadaki en kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekleri elinde barındıran markalardan biri olan Star Pırlanta, her zevke ve bütçeye uygun pırlanta kolye modellerini sergilemeye özen göstermektedir. Standart modellemelerin dışında kullanıcılarına istedikleri tasarıma göre kolyeler de üreten markanın, hali hazırda pek çok pırlanta kolye tasarım seçeneği bulunmaktadır. Standart modelin üzerine farklı bir çalışma ekleterek kolyenizi oluşturabilir ya da sil baştan tamamen kendi zevk ve isteklerinize göre sıfırdan bir kolye meydana çıkarttırabilirsiniz.

Pırlanta kolyeler genelde farklı çeşitteki taşlarla kombinlenmekte ya da esas pırlanta parçası orta kısma konularak etrafında irili ufaklı pırlanta parçalarıyla değişik modeller ortaya çıkartılmaktadır. Siz de kendi zevkinize en uygun pırlanta kolye seçeneklerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, aklınızdaki özel tasarım pırlanta kolye yapımı için bizlerden 7/24 bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir