Son Dönemin Zarif Modası: Pırlanta Su Yolu Bileklikler

03 Ocak 2022
Son Dönemin Zarif Modası: Pırlanta Su Yolu Bileklikler

Son zamanlarda sosyal medyada, insanların bileklerinde ve internet sitelerinde pırlanta su yolu bileklikler görmeniz son derece olası. Hem hanımlar hem de beyler neden bu kadar popüler olduğunu merak ediyor olabilir. Cevabı Star Pırlanta olarak sizlere vermek istiyoruz!

Pırlanta Su Yolu Bileklik Modelleri Nelerdir?

Bileklik modellerinin hepsinin birbirine benzediğini düşünüyor olabilirsiniz ancak pırlanta su yolu bileklik modelleri son derece çeşitlidir. Yine de ortak bir noktaları bulunuyor; hepsi zamansız ve son derece şık! Pırlanta kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir ve en çok hediye edilen maden olarak bilinmektedir. Pırlantayı daha zarif yapan şey ise su yolu bileklikler.

Pırlanta Su yolu bileklikler aşağıdaki kriterlere göre değişiklik gösterir;

Karat
Kalınlık
Şekil
Boyut
Her model genellikle ince ve şık olacak şekilde üretilmektedir ve bu sayede birçok kombinle uyumlu olarak kullanılabilir. Çok daha ince olanları bulunurken aynı zamanda biraz daha gösterişli olanları da bulunmaktadır.

Pırlanta Su Yolu Bileklik Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Pırlanta hiçbir zaman değerini kaybetmeyen ve yatırımın yanında şıklık içinde kullanılan bir madendir. Pırlanta Su Yolu Bileklik Fiyatları ise karat ve model farkından dolayı çok farklı olabilmektedir. Örneğin 9.000 TL’ye pırlanta su yolu bileklikler mevcutken, 45.000 TL’ye bir model bulmakta mümkün. Tüm modellerin ortalaması alındığında ise karşımıza 18.000 TL gibi bir rakam çıkmaktadır.

Markamız Pırlanta Su Yolu Bileklikler Konusunda Ne Yapıyor?

Star Pırlanta olarak bu alanda da öncü bir firma olmaya devam ediyoruz. Hem fiyat hem de model açısından çeşitli ve kaliteli olmaya özen gösterdik.

Peki Star Pırlanta’yı farklı ve kaliteli yapan nedir?

Sitemizden SSL sertifikası sayesinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Kargolarınızı sigorta yaparak sizlere gönderiyoruz.
Ürününüz bir sertifikaya ve özel kutuya sahip oluyor.
Her sorunuz ve öneriniz için müşteri temsilcilerimiz sizlere hizmet vermektedir.
Sitemizde satın alabileceğiniz tam 12 farklı model mevcut ve her fiyat skalasından ürüne yer veriyoruz. Tüm modellerin detaylı fotoğraflarına ve bilekte duruşlarına göz atabilir, hemen güvenle sipariş verebilirsiniz!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.