Star Pırlanta Kullanıcı Yorumları

Niha**

aldığım en güzel hediyelerden biri herkesin gözü parmağımda diyebilirim tasarımlarınız inanılmaz tesekürler

Sezer G.

zamanında ulaştırdığınız için teşekür ederim inanılmaz gösterişli bir kolyeydi eşim bayıldı tekrar teşekürler

Nurten Z.

bu yüzüğü almak için spariş verdim set halinde de sattıklarını söylediler birde indirim yapınca mantıklı geldi set halinde aldım teşekür ederim tekrar

Sena F.

bu modeli çok beğenmiştim fiyat yüksek diye hiç düşünmedim ama canlı destekle görüştüm bu modelde bütçeme uygun yüzük yaptılar gerçekten minnettarım teşekürler..:)

Seli**

İlk pırlantamıda sizden almıştım buda 2.oldu aynı ilgi aynı hoşgörü hep var firmanızı tebrik ediyorum başarılarınızın hep devam etmesini diliyorum.

Sevda S.

Anannem için hediye bakınırken bu küpe dikkatimi çekti canlı destekle görüşüp incili elmasın anlamını dinleyince bu bize en uygun hediye dedim indirim de yaparak daha fazla yardımcı oldu teşekkürler .

Cevde**

Hediye alacağım için tereddüt vardı hep içimde ama her saat bilgi vererek rahatlatan çalışanlarınız ve tabiki kaliteniz sayesinde o tereddüt 1 2 saat sürebildi teşekürler

Halit Ö.

eşimin hiç pırlantası olmamıstı ona niyetlendim bir yüzük almak için bu ürünü gördüm sunulan seçenekler arasında da bana yardımcı oldular buna karar verdim hem tektaş hem beştaş almış oldum eşim kadar bende mutlu oldum ürün elime ulaştığında hediye kutusuda bi okadar güzeldi teşekkürklerrrr

Gülçi**

Bu ürünü ilk gördüğümde 7000 tlydi canlı destekle konuşmam sayesinde bu ürünü şimdiki fiyatıyla aldım, numaramı bırakmamı isteyip indirim olacağı zaman bana bilgi vereceğini söyleyip ve veren linda hanıma teşekkür ederim .

Nejla S.

Bugüne kadar anneme aldığım en değerli hediye oldu tavsiyeniz için teşekkürler. doğru adres hızlı hismet aşırı ilginiz için hep ilk tercihim olacaksınız tabi artık çevreminde..

Meral B.

Kız kardeşime düğününde takmak için bütçemize uygun gösterişli ürünlerin hepsini tek tek gösterip ve yaptığınız indirim için teşekür etmek isterim.

Gönül M.

Arkadaşımın tavsiyesiyle bende buradan alışveriş yaptım çokda memnun kaldım resimdekinden daha güze geldi:) herkeze de tavsiye etmeye devam edeceğim..

Narin G.

Kızıma doğum yaptığında vermek için spariş ettim günü saati hepsini söyledim ilginiz anlayışınız ve yanında yaptığınız jest için çok teşekkür ederim kızım hiç çıkarmadı boynunda anlamlı ürünleriniz harika..

Ahmet A.

SİPARİŞ SIRASINDA VE KARGO AŞAMASINDA CANLI DESTEK , HIZLI TESLİMAT VE ŞIK ,KALİTELİ ÜRÜN İÇİN ÇOK MEMNUN KALDIM.

Selim D.

Mağazanızı ilk olarak internetten keşfettim ve nişanlanacağım zaman eşimle beraber geldik. Çok güzel tasarımlı ürünler kaliteli malzeme ile sunuluyor. Güleryüz ve uygun ödeme imkanları da sundunuz bize. Garanti kapsamında her zaman yardımcı olmaya devam ediyorsunuz. Şahsen çok memnunum ve yakınlarıma her zaman sizi tavsiye ediyorum. Kesinlikle başka yerden pırlanta almam.