Blog

Farklı Karat Seçenekleriyle Pırlanta Bileklik Modelleri

Star pırlanta

Değerli taşlar arasından en sevilenlerden biri olarak değerlendirilebilecek pırlanta, özellikle kadınların vazgeçilmez mücevher tercihleri arasında. Kolyelerde, küpelerde, bilekliklerde, yüzüklerde, broşlarda vb. takılarda pek çok model ve karat seçeneğiyle kullanılan bu değerli taş, pırlanta bileklik konusunda da göz alıcı modellerin tasarlanma sürecinde kendisine yer buluyor.

Oldukça şık bir duruşu olan pırlanta bileklikler, hem zarifliğinize zariflik katmakta hem de şıklığınızı istediğiniz her ortamda sergileme imkanını sizlere sunmaktadır. Farklı taşlarla kombinlenen tasarımlarla da göz kamaştırıcılığa kavuşmanız mümkünken, farklı bir taş modellemesi yapmadan sadece pırlantalardan oluşturulmuş bir bileklikle de gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Star Pırlanta bünyesindeki tüm pırlanta modelleri, sertifikalı orijinal pırlantalardan meydana getirilmektedir. Tüm pırlanta bileklik modelleri taşlar hangi boyutta olursa olsun, aynı titizlikle ve aynı kaliteyi her üründe sunmaya odaklanarak oluşturulur. Düz modeller, zincir modeller, baget modeller, su yolu modelleri, pırlantayla karışık şekilde ister safir, ister yakut istenirse de zümrüt taşlarla harmanlanarak eşsiz güzellikte ve zerafette pırlanta bileklikler ortaya çıkartılabilmektedir.

Pırlanta Bileklik ile Şıklığınızı Ortaya Çıkartın!

Boyun, kulak gibi bölgelerinde takı kullanımından hoşlanmayan kişiler için çok fazla çeşitlendirilebilen bileklikler, pırlanta bileklik olarak tasarlandığında çok daha ayrı bir havaya sahip olmaktadırlar. Star Pırlanta bünyesinde tasarlanan pırlanta bilekliklerde 0.01 karattan 0.70 karata kadar çok fazla taş seçeneği bulunmaktadır.

İsteğinize göre özel olarak tasarlanma imkanı bulunan bilekliklerde, ister zincirin ortasına kendi isminizin, çocuğunuzun ya da eşinizin baş harfini yazdırabilir; isterseniz tüm bilekliğe yayılan taş sıralamasıyla parlaklığın göz alıcı canlılığını bileğinizde taşıyabilir, bileğinizin üstünde birleşmeyen bilekliklerde karşılıklı uçlara koyulan taşlarla modernize edilmiş klaslığın keyfini sürebilirsiniz.

Pırlantanın boyutu kadar önemli olan diğer bir konunun pırlantanın parlaklığı olduğunun bilincinde olan marka, kalite olarak parlaklığını belgeleyebilmiş orijinal taşlardan kullanarak tüm pırlanta bileklik modellerinde beğeniyi üzerine toplamaktadır. Bu sebeple markamız dahilinde üretilmiş tüm pırlanta bilekliklerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilir, kafanızdaki modeli hali hazırdaki modellerin arasında bulamadığınız takdirde özel tasarım pırlanta bileklik tercihinizi de istediğiniz karattan meydana getirilecek şekilde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir