Bu istekle ilgili ürün ya da içerik bulunamadı.

Pırlanta Okulundan / Burcunuz ve Taşların Uyumu

KOÇ:

Burcunuzun süs taşı hematitdir. Azim ve enerjiyi temsil eder. Uğur taşları, yakut, lal rengi, kantaşı ve pırlanta dır. Lal, tehlikeyi haber veren taş olarak bilinir.

BOĞA:

Burcunuzun süs taşı agat. Bilinçli olmayı temsil eder. Uğur taşınız safir, zümrüt, yeşim ve opal dır. Opal sevgi ve şefkat simgesidir. Karşılıksız seven insanlar kullanır. Şunu da bilmeliyiz taşları inanıyorsanız alın. O zaman size bir faydası olur. Tavsiye üzerine taş alınmaz. Her şey de olduğu gibi taşlarda inanırsak bizim üzerimizde etkili olur.

İKİZLER:

Burcunuzun süs taşı kaplan gözü. Azim gücünü temsil eder. Uğur taşlarınız sitrin, kehribar, topaz ve aquamarin. Kehribar aynı zamanda amber olarak ta bilinir. Takı olarak kehribar çok kullanılan bir taştır. Guatr, astım, bronşit ve alerji hastalılarına iyi geldiği söyleniyor.

YENGEÇ:

Burcunuzun süs taşı avanturin. Yaşam ve canlılığı temsil eder. Türkiye de çok az bulunur. Uğur taşlarınız sitrin, kehribar, zümrüt, kedi gözü, inci ve ay taşı dır. Yıldızı düşük olan kişilerin kullanması gereken bir taştır.

ASLAN:

Burcunuzun süs taşı kuvars kristal. Aydınlık kaynağını temsil eder. Stres taşıdır. Uğur taşları inci, mavi topaz ve elmas dır.

BAŞAK:

Burcunuzun süs taşı karneol. Yaşama sevincini temsil eder. Yenilik ve sadakat taşıdır. Uğur taşınız kaplan gözü, ateş opali ve jasper dir. Jasper, sevgi ve inanç simgesidir.

TERAZİ:

Burcunuzun süs taşı pembe kuvars. Aşkı temsil eder. Aşk ve kalbin taşıdır. Uğur taşlarınız opal, lapis lazuli, zümrüt, yeşim ve manyezit. Zümrüt göz ağrılarına iyi gelir. Mücevher olarak pahalı bir aksesuardır.

AKREP:

Burcunuzun süs taşı obsidiyen. İlişkiyi temsil eder. Uğur taşınız yakut, laltaşı, kantaşı, topaz dır. Topaz, telepati yeteğini arttırır. Yakut, cesaret, liderlik ve mutluluk duygularını arttırır.

YAY:

Burcunuzun süs taşı sodalit. İlham taşıdır. Uğur taşınız safir, ametist, mavi topaz ve kalsedon dur. Ametist, bağışıklık sistemini güçlendirir. Yatıştırıcı özelliği vardır. Meditasyonda çok kullanılan bir taştır.

OĞLAK:

Burcunuzun süs taşı jasper. Bağlılığı ifade eder. Sabır taşıdır. Jasper tüm taşların anası olarak tanımlanır. Burcunuzun uğur taşı oniks, obsidyan, erzurum taşı ve laltaşı dır. Oniks, kadın erkek ilişkilerini düzenler. Bu taşında mutluluk veren bir özelliği vardır. Şans taşı olarak ta bilinir.Nazara karaşıda etkilidir.

KOVA:

Burcunuzun süs taşı fluorit. Mutluluk taşıdır. Zihni dinlendirir. Aklınıza gelen kötü düşünceleri uzaklaştırır. Uğur taşınız zirkon, amber, ametist, ve şahin gözüdür. Zirkon taşı duygusal denge taşı olarakta bilinir. Birçok takı tasarımcısı tarafından kullanılan bir taştır. Yüzükte kullanılan çok güzel bir aksesuardır.

BALIK:

Burcunuzun süs taşı ametist. Dürüstlük taşıdır. Uğur taşınız safir, mercan, ametist ve ay taşıdır. Safir insana özgürlük veren bir etkiye sahiptir. Sinirleri sakinleştirir. Konsantrasyonu düzenlerDaha fazlası için pırlanta okulu bölümümüzü ziyaret ediniz.